Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλώς ήλθατε στο Φόρουμ του Μετώπου


4 απαντήσεις

    Venceremos!!

    ComradeVarel
    ComradeVarel
    Νέος


    Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/02/2013
    Τόπος : Βόλος

    Venceremos!! Empty Venceremos!!

    Δημοσίευση από ComradeVarel Τρι 26 Φεβ - 8:05

    Καλησπέρα και απο μένα , με λένε Πάνο και είμαι καινούργιος στο παιχνίδι, συνεπώς είμαι ξεκάθαρα noob.Ωστόσο έχω εμπειρία απο διάφορα άλλα Games, οπότε μπορώ να πω πως μαθαίνω γρήγορα. Η αλήθεια είναι πως έχω πάρα πολλές απορίες σε σχέση με το παιχνίδι. Σε σχέση με το κόμμα και διαβάζοντας το καταστατικό είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και άλλωστε είναι ο λόγος που επέλεξα να γίνω μέλος.Τώρα οι συσχετισμοί δυνάμεων στην e-χώρα δεν ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό να αλλάξουν αφού τα φασιστάκια έχουν κάνει φωλιά . Αν υπάρχει κάποιο σχέδιο , θα ήθελα να το μάθω Razz
    Venceremos
    Tasos 1917
    Tasos 1917
    Γενικός Γραμματέας


    Αριθμός μηνυμάτων : 1960
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2011
    Τόπος : ΟΥΤΟΠΙΑ

    Venceremos!! Empty Απ: Venceremos!!

    Δημοσίευση από Tasos 1917 Τρι 26 Φεβ - 8:29

    Καλώς τον! Καλή αρχή να έχεις. Όσο για τα noob και τα ρέστα μη σκας. Θα εγκλιματιστείς πολύ γρήγορα!

    Διάβασε αυτά για να αρχίζεις να παίρνεις μια μυρωδιά. Μαζί με το καταστατικό πάει και αυτό: https://unsf.forummotion.com/t261-topic

    Για τους συσχετισμούς να ξέρεις ότι μας έχουν. Είναι εξαιρετικά δύσκολο να εφαρμόσουμε το σχέδιο μας. Δες εδώ λίγα λόγια για τα εθνίκια που εμείς εδώ τα λέμε κλία -οι ίδιοι ονοματίστηκαν έτσι...-: https://unsf.forummotion.com/t332-topic
    mentasfra
    mentasfra
    Συνδικαλιστής Εργάτης


    Αριθμός μηνυμάτων : 489
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2011

    Venceremos!! Empty Απ: Venceremos!!

    Δημοσίευση από mentasfra Τρι 26 Φεβ - 11:24

    Καλώς όρισες Πάνο.
    zi spiderwoman
    zi spiderwoman
    Συνδικαλιστής Εργάτης


    Αριθμός μηνυμάτων : 286
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/12/2011

    Venceremos!! Empty Απ: Venceremos!!

    Δημοσίευση από zi spiderwoman Τρι 26 Φεβ - 11:41

    Καλώς ήρθες!

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ 13 Μάης - 21:20